събота, 19 май 2012 г.

Берое се изложи в последното си домакинство

Берое не успя да зарадва феновете си в последното си домакинство за сезона. Заралии паднаха с 1:2 у дома от Ботев (Враца) в мач без значение и за двата отбора.

Домакините започнаха добре и бяха близо до гола още в 13-ата минута. Тогава Тодор Христов стреля от фаул, вратаря изби топката в гредата, а застаналият наблизо Вазалов не успя да се възползва и да я насочи във вратата.

Берое продължи да притиска Ботев през цялото първо полувреме, но така и не успяваше да открие резултата.

Малко против логиката врачани успяха да поведат малко след почивката. Здравко Илиев направи нарушение срещу  Николай Христов и реферът посочи бялата точка. Илия Илиев пък бе точен от отсъдената дузпа за 0:1.

В 68-ата минута Емил Ангелов изравни също от 11-метров наказателен удар, даден за фаул в пеналта именно срещу него.

Играчите на Берое се опитаха да измъкнат победата, но бяха наказани в самия край, След бърза контра, Илиев центрира и Владинов с глава донесе трите точки на Ботев.

БЕРОЕ - БОТЕВ1:2 (СТАТИСТИКА)