Славия - Монтана - 1:1 - Следете на живо тук!

Славия: 1.Кунчев 7.Руменов 9.Златинов 19.Желев 16.Пашов 21.Дяков - к 99.Тошев 10.Попара 20.Димитров 22.И.Тодоров 23.Акиоши  Треньор:  Мартин Кушев Смени: 67' - Тошев <=> Георгиев

Монтана: 1.Аршинков 3.Копанаров 4.Сечков 11.Дюлгеров 18.Дениран 7.Тодоро 16.Ничев 15.Аврамов 19.Антонов 20.Вълчанов 21.Гаджев - к  Треньор: Атанас Атанасов Смени:

На живо по минути:

1' НАЧАЛО НА МАЧА!

7' Равностойни първи минути в мача на стадиона в "Овча купел"

18' Вратарят Георги Петков и играчът на Амкар (Перм) Захари Сираков са на трибуните

22' Добра атака за Славия. Георги Пашов стреля диагонално, но топката мина в близост до гредата.

37' ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Златинов пусна към Романов, който овладя перфектно и отправи точен изстрел във вратата на Монтана

45' КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

46' НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

57' Пропуск на Влади Златинов,който излезе сам срещу вратаря Аршинков, тръгна да го лъже, но Копаранов спря топката на голлинията.

66' Претенции на гостите за дузпа. Аврамов мина през трима защитници, падна в наказателното поле, но съдията Ристосков остана безмълвен

67' Смяна за Славия. Тошев е заменен от Георгиев

92+' ГОЛ ЗА МОНТАНА! Миро Антонов пое на гърди след центриране, и със силен шут през трима защитници, изравни.