Светкавица - Черно море - 1:3 - Следете на живо тук!

Светкавица: 1.Ив.Георгиев 2.М.Станчев 7.Венков 9.Н.Вълев 10.Шоколаров 11.Петев 14.Трифонов 15.Ели Маркес 16.Недялков 20.Цветков 24.Дамянов Треньор:  Альоша Андонов Смени:

Черно море: 22.Колев 8.Атанасов 15.Ал.Александров 18.Янев 19.Попов 21.Илиев - к 23.Симеонов 25.С.Александров 30.Капитанов 55.Колев 90.Николов Треньор: Стефан Генов Смени:

На живо по минути:

1' НАЧАЛО НА МАЧА!

15' Нищо интересно в първите минути мача в Търговище, двата отбора размениха по едно интересно положение, но без особени опасности за двамата вратари.

24' ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Гостите излизат напред след куриозен гол - удар на Симеонов се удари в горната греда, след което в гърба на вратаря и в мрежата зад него - 1:0 за "моряците".

36' Сравнително равностойни действия на терена в Каварна. Лудогорец изглежда далеч по-стабилен, но не и достатъчно агресивен.

43' ГОЛ ЗА СВЕТКАВИЦА! Ели Маркес изравнява за 1:1 след центриране от ъглов удар!

45' КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46' НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

59' ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Гостите отново излизат напред след попадение на Капитанов - 1:2!

61' 3:1 ЗА "МОРЯЦИТЕ" ! Отбраната на Светкавица отново изпусна Капитанов, който с хубав удар от границата на наказателното поле прави резултата 3:1!