неделя, 13 май 2012 г.

Десет от Славия биха Светкавица

Славия победи лесно с 2:0 вече изпадналия тим на Светкавица. „Белите" стигнаха до успеха, въпреки че играха почти един час с човек по-малко.

Владислав Златинов откри резултата още в 18-ата минута след отлично изпълнен пряк свободен удар. В 34-ата мин. обаче столичани останаха с десет души, след като Петър Димитров и си изпроси глупав втори жълт картон и съответно - червен.

Това даде криле на гостите, които бяха близо до изравняване малко преди почивката, когато шут на Ели Маркес срещна гредата.

Второто полувреме бе доста по-бледо, въпреки че играчите на Славия изпуснаха няколко добри положения , преди Златинов да вкара втория си гол в добавеното време.

СЛАВИЯ - СВЕТКАВИЦА 2:0 (СТАТИСТИКА)