неделя, 1 април 2012 г.

Локо (Сф) дерайлира на "Тича"

Черно море записа втора поредна „чиста" победа в „А" група. Варненци победиха днес с категоричното 3:0 Локомотив (Сф) на свой терен. Така играчите на Стефан Генов завършат седмицата в чудесно настроение, след като в четвъртък биха и Лудогорец с 2:0.

„Моряците"  бяха по-добрият отбор през целия мач днес и напълно заслужено взеха трите точки, при това с убедителен резултат. Домакините обаче трябваше да чакат до самия край на първата част, когато Миро Манолов се разписа с глава, засичайки с глава центриране от корнер.

След почивката Черно море продължи с по-добрата си игра и резонно стигна до още две попадения. Първо Паломино пропусна сам срещу вратарят, но пък в 77-ата мин. Георги Божилов отсрами своя съотборник с невероятно красив гол от около 25-30 метра.

В края на двубоя капитанът Георги Илиев увенча добрата си игра с гол, довкарвайки един избит от вратаря Галев удар.