Миньор - Литекс - 1:2 - Следете на живо тук!

Миньор: 22.Пейков 2.Райчев 5.Хикмет 10.Павлов 14.Ив. Цветков-к 17.Софрониев 19.Петров 20.Д. Стоянов 9.Маду 78.Нджой 76.Станчев Треньор: Николай Тодоров Смени:

Литекс1.Пиргов 3.Недялков 6.Славчев 9.Иса 16.Попов 14.Ваюши 17.Г. Миланов 33.Бодуров-к 21.Ал. Цветков 4.Божиков 27.Цветанов Треньор: Христо Стоичков Смени:

На живо по минути:

1`Начало на мача!

10`Гостите от Ловеч започват по-активно срещата, но до момента чисти положения пред вратата на Миньор няма.

14`Добра атака на Миньор, която е спряна заради засада.

28`ГООООЛ ЗА ЛИТЕКС! ГЕОРГИ МИЛАНОВ! Гостите откриват резултата след страхотна контраатака, която започна от Цветанов, премина през Славчев и завърши с точен удар на Футболист №1 на България за миналата година.

30`Софрониев получава жълт картон за нарушение срещу Миланов.

45`Край на първото полувреме в Перник. Литекс води с 1:0 след гол на Георги Миланов.

46`НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

54`ГООООЛ ЗА ЛИТЕКС!!! Георги Миланов 0:2!!!!! Страхотен гол на национала, който бележи със странична ножица след пас на Исмаил Иса.

57`Много опасен изстрел на Томислав Павлов, който бе избит акробатично от Пиргов.

61`ГООЛ ЗА МИНЬОР!!!! МАДУУ!!! 1:2!! "Чуковете" намаляват резултата. Маду отбелязва след асистенция на Салес Окечукво.

66`Нджой можеше а изравни след чудесен изстрел. Топката обаче мина на сантиметри от вратата на Пиргов.

75`Тежки минути за гостите от Ловеч, които са принудени да се бранят. Миньор пресира значително, търсейки второ попадение, с което да стигне до изравняване

83`ШАНС ЗА МИНЬОР!! Нджой проби по крилото и центрира към Окечукво. Таранът успя да играе с глава, но топката премина опасно близо покрай лявата греда

90`Претенции на футболистите на Миньор за игра с ръка на Бодуров в наказателното поле. Таско Тасков е заобиколен от играчите на тима-домакин, но така или иначе не дава дузпа.

90`КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛИТЕКС СПЕЧЕЛИ ВИЗИТАТА СИ НА МИНЬОР С 1:2!