Локомотив (Сф) - Литекс - 0:2 - Следете на живо тук!

Локомотив (Сф): 33.Михайлов 2.Велков 6.Бранеков 9.Павлов 11.Добрев 12.Телкийски 16.Димитров 22.Петков 23.Христов 77.Пеев 88.Борносузов Треньор: Тони Велков Смени:

Литекс1.Пиргов 4.Божиков 6.Славчев 9.Иса 10.Заков 16.Попов 17.Г.Миланов 18.Ил.Миланов 27.Цветанов 33.Бодуров 77.Г.Иванов Треньор: Христо Стоичков Смени:

На живо по минути:

1`Начало на мача.

5`Опасно положение пред вратата на Литекс, след карамбол в пебналта, топката се озова у георги Христов, който стреля, но покрай гредата

9`Фаул за Ликтес, Галин Иванов обстрелва вратата на столичани, но ударът му излзиа в аут

11`Гаров заменя Велков, който напуска контузен. Лош старт за столичани

32`Шанс за Павел Петков, който нахлу отляво и стреля силно, Илко Пиргов обаче спаси

39`Корнер за Литекс, без опасност за Локомотив след удара с глава на Миланов

45`В даденото от съдията продължение Георги Миланов центрира от корнер, топката се озовава в Цветанов, който веднага стреля, но Михайлов спасява. При добавката Иса пробва силен шут, но неточно над вратата. Най-доброто положение за Литекс през това първо полувреме

45`Край на първата част

46`Начало на втората част

51`Напрежение в наказателното поле на Литекс, но оранжевата защита се справя с опасността.

60`Хубав далечен изстрел на Заков от 25м, вратарят Михайлов сигурно избива.

63`Галин Иванов получава жълт картон за симулация, който е негов втори в мача. Той е изгонен от съдията Йорданов.

67`Г. Миланов пада в наказателното поле, реферът обаче отсъжда корнер, а не дузпа, с което си навлече гнева на оранжевите.

75`Г. Миланов пада в наказателното поле, реферът обаче отсъжда корнер, а не дузпа, с което си навлече гнева на оранжевите.

77`ГОЛ ЗА ЛИТЕКС!!! Със самостоятелен пробив Ваюши нахлува в наказателното поле и технично бележи с левия крак за 1:0.

87`ГООООЛ. Георги Миланов лъже двама противни и извежда отлично Томи Костадинов, резервата хладнокръвно бележи за 2:0.