Ботев (Пловдив) - Миньор - 2:0 - Следете на живо тук!

Ботев (Пловдив): 1.Иванов 11.Христов 3.Караславов 13.Рахов 89.Станчев 16.Иршак 10.Паласуелос 8.Неделев 26.Енрике 19.Цветков 9.Вандер Треньор: Ферарио Спасов Смени:

Миньор22.Пейков 2.Райчев 11.Илиев 14.Цветков 15.Окечукво 20.Д.Стоянов 23.Василев 33.Том 42.Брахими 59.В.Иванов 77.Юруков Треньор: Николай Тодоров Смени:

На живо по минути:

1`Начало на мача

15`Макар и изненадващо, гостите от Перник владеят топката по-често

18`ГОЛ...НЕ!!Миньор откри резултата след центриране от корнер. Реферът обаче отмени попадение заради нарушение срещу вратаря Иваниов

32`Павлов заменя принудително Том

45`Край на полувремето

46`Начало на второто полувреме

50`ГООООЛ ЗА БОТЕВ! Тодор Неделев проби и центрира към точката на дузпата,където бе Иван Цветков! Последния не сбърка и откри!

55`Окечукво получава втори жълт картон за грубо влизане в краката ан противник. Тъмнокожият играч бе отстранен напълно резонно

68`Огнянов сменя Неделев

76`ГОООЛ ЗА БОТЕВ!!!!! Ангел Рахов намери с 50-метров пас Цветков, той финтира защитник на госитте и с точен дуар в горния ъгъл на вратата матира вратаря на Миньор