Локомотив (Сф) - Монтана - 0:0 - Следете на живо тук!

Състави:

Локомотив (Сф): 84.Галев 3.Върбанов 2.Велков 11.Добрев (к) 6.Бранеков 21.Гаджев 7.Велев 12.Телкийски 77.Пеев 9.Павлов 23. Христов Треньор: Тони Велков Смени:

Монтана1.Кололо 2.Мечечиев 25.Лахчев 14.Личков 20.Ковачев 8.Д. Илиев 7.Тодоров 9.Антонов (к) 18.Д. Христов 26.Воденичаров 22.Костадинов Треньор: Атанас Атанасов Смени:

На живо по минути:

1`НАЧАЛО НА СРЕЩАТА!

5`По-активно начало за гостите. В рамките на две минути, Воденичаров и Антонов затрудниха Галев, но до нещо сериозно не се стигна.

20`Постепенно играта се изравни. Символичните домакини от Локо погледнаха по-смело напред, но "железничарите" така и не създаваха нищо съществено.

29`Центриране от корнер на Пеев, след което Добрев стреля с глава, но топката мина на сантиметри в страни от лявата греда в аут

36`Удобна възможност пред Дани Пеев. Бившият играч на Славия се засуети и пропусна добра възможност да отправи голов изстрел към вратата на Сендо Кололо.

44`Опасно положение за Монтана! Миро Антонов оптрави много опасен изстрел с глава. Валентин Галев плонжира максимално и изби в корнер

45`КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

46`НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

52`Смяна в отбора на Локомотив

60`Равностойна игра в средата на терена в началото на второто полувреме.

66`Хубав удар на Пеев от фаул, но Кололо успя да парира коварния удар.

67`Рокада в Локомотив (Сф)

77`Последна промяна в редиците на Локомотив

78`Промяна в състава на Атанас Джамбазки

85`След центриране от корнер в наказателното поле на Монтана, Кололо изпусна топката, но защитник успя да я избие в нов ъглов удар.

86`Павлов стреля с глава, но в аут

89`Отново Павлов и отново в аут.

90`КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛОКО (СФ)-МОНТАНА 0:0