Ботев (Пловдив) - Монтана - 3:1 - Следете на живо тук!

Състави:

Ботев (Пловдив): 23. Шеткус 11. Христов 5. Грънчаров 3. Караславов (к) 26. Енрике 10. Паласуелос 16. Иршак 19. Цветков 9. Виейра 8. Неделев 7. Огнянов Треньор: Ферарио Спасов Смени:

Монтана: 1. Цветковски 17. Пашов 20. Ковачев 25. Лахчиев 14. Личков 16. Петков 2. Макендижев 8. Илиев 11. Чипилов 10. Петров 19. Антонов (к) Треньор: Атанас Атанасов Смени:

На живо по минути:

1`Начало на двубоя в Пловдив.

22`ГООООЛ за МОНТАНААА! Антонов! Бившият нападател на Левски Миро Антонов се възползва по най-добрия начин от неразбирателство между вратаря на домакините и защитника Асен Караславов и от няколко метра прати топката в мрежата.

34`ГОООООЛ за Ботев! Виейра! Бразилецът Вандер Виейра взе топката в близост до центъра, премина около 20-ина метра напред, след което шутира по земя и вкара за 1:1.

45`Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят при почивка при резултат 1:1.

46`Начало на второто полувреме!

46`Отлично начало за Ботев, които успяха да създадат положение секунди след подновяването на играта. Цветков центрира в полето към Огнянов, но неговият удар срещна гредата.

55` ГОООЛ за Ботев. Иван Цветков получи топката на чиста позиция и не сгреши - 2:1.

62' Жълт картон за Огнянов.

83`ДУЗПА ЗА БОТЕВ, СЛЕД КАТО ИВАН ЦВЕТКОВ Е СЪБОТЕН В ПОЛЕТО.

84`ГООЛ за Ботев. Мариян Огнянов е точен от бялата точка.

90`КРАЙ НА МАЧА! БОТЕВ ПОБЕДИ МОНТАНА С 3:1!