ЦСКА - Ботев (Враца) - 3:0 - Следете на живо тук!

Състави:

ЦСКА: Черни Бандаловски Крачунов Попов Нилсон Янчев Сержиньо Пакурар Анисе Карачанаков Присо Треньор: Стойчо Младенов Смени: 47' - Тасио <=> Присо; 47' - Тасио <=> Присо

Ботев (Враца): Иванов Василев ЖайроИлиев (к) Варела Амендола Якимов Висенте Кабалеро Христов Флориано Треньор: Стойчо Младенов Смени: 56' - Фернандо <=> Якимов

На живо по минути:

1' Начало на мача, който се играе на стадион "Славия" в квартал "Овча Купел".

2' Първи удар към една от двете врати, отправи го Анисе с глава, но топката излезе в аут.

3' Слаба посещаемост на двубоя. Около 1000 човека има на стадион "Славия", сред тях и агитка от Враца.

10' ЦСКА е по-активният тим в началото на двубоя, но до този момент няма чисти голови положения пред домакините.

11' Отлично положение за ЦСКА. Карачанаков центрира успоредно на голлинията, топката достигна до Тодор Янчев, който от 2 метра уцели гредата.

15' ВТОРА ГРЕДА ЗА ЦСКА! Бандаловски центрира от дясно, Христо се опита да изчисти топката, но тя кацна точно върху напречната греда и излезе в корнер.

18' Първо добро положение за гостите от Враца. Амендола се възползва от грешка в защитата на ЦСКА и се озова очи в очи с Черни, но не успя да го преодолее.

25' ДУЗПА ЗА ЦСКА ЗА НАРУШЕНИЕ СРЕЩУ НИЛСОН, който нахлу на скорост в полето на Ботев и бе съборен от бранител на гостите.

26' ГОООЛ за ЦСКА! Анисе изпълни безкомпромисно наказателния удар и откри резултата - 1:0.

30' Отлична намеса на Черни. Вратарят на ЦСКА спаси много опасен удар от въздуха на Флориано.

31' Ново добро положение за домакините. Бандаловски получи добър пас от Карачанаков и отправи удар, но вратарят на гостите спаси.

33' Гостите получиха правото да изпълнят пряк свободен удар от около 30 метра. Илия Илиев обаче стреля право в стената.

40' Бившият треньор на ЦСКА Милен Радуканов е на трибуните на стадион "Славия".

45' КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЦСКА ВОДИ НА БОТЕВ С 1:0.

46' Начало на второто полувреме. Без промени в съставите на двата отбора.

47' Смяна в състава на ЦСКА. Тасио влиза на мястото на Присо.

50' Опасен удар на Крачунов, но Мишо Иванов спаси.

56' Смяна в състава на Ботев Враца. Фернандо влиза на мястото на Якимов.

60' ЦСКА продължава да е по-активният отбор на терена, но вторият гол така и не пада.

62' ГООООЛ за ЦСКА. Абел Анисе се разписа с много красив гол, след като засече с глава центриране на Сержиньо.

70' Втора смяна в състава на домакините.

81' ГООООЛ за ЦСКА. Карачанаков се разписа с хубав удар и в 81-ата минута сложи точка на спора на двубоя в Овча купел.

89' Крачунов бележи, но е в засада.

90' КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА СЕ НАЛОЖИ С 3:0.