Ботев (Враца) - Пирин (ГД) - 1:2 - Следете на живо тук!

Състави:

Ботев (Враца): 1.Митов 4.Тира 3.Василев 2.Христов 6.А.Георгиев 5.Касио 11.Якимов 8.Селесте 7.Ил Илиев 9.Минчев 10.Тончев Треньор: Антони Здравков Смени: 47' - Тончев <=> Иванов

Пирин (ГД)83.Абдиков 3.Пиргов 5.Гуцев 6.Александров 7.Роман 8.Лазаров 9.Хазуров 10.Марчев 18.Лапантов 20.Коцев 21.Панайотов Треньор: Тенчо Тенев Смени:

На живо по минути:

1' НАЧАЛО НА СРЕЩАТА!

7' КАКЪВ ШАНС ЗА ПИРИН! Ходза излезе сам срещу Митов, но стражът отрази с крак удара на албанеца.

11' Удар на Пири, който минава на сантиметри от вратата на Абдиков.

17' ГОООЛ ЗА БОТЕВ!!!! ИЛИЯ ИЛИЕВ!!! Селесте проби по левия фланг, центрира остро по земя и от точката на дузпата Илия Илиев заби топката във вратата!

30' ГОООООЛ ЗА ПИРИН!!! ДРАГИ КОЦЕВ 1:1!!! Неубедителна изява на Христо Митов, който не отрази добре далечен удар. За негово съжаление отбитата топка попадна в Коцев, който отблизо не сгреши и изравни.

36' ГОООООЛ ЗА ПИРИН!!1:2 ПЪЛЕН ОБРАТ!!! РУМЕН ЛАПАНТОВ-ДУЗПА!! Нарушение в наказателното поле на Ботев (Враца) извършено от Минчев, не остана незабелязано от Стефан Спасов и той отсъди най-тежкото наказание за домакините. От бялата точка Румен Лапантов не сгреши и Пирин сътвори пълен обрат в мача.

45' КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! БОТЕВ (ВР)-ПИРИН(ГД) 1:2.

46' НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

47' Смяна в отбора на домакините

63' КАКЪВ ПРОПУСК ЗА БОТЕВ!! Младият Иван Минчев по прякор "Меси", сътвори нещо уникално, след като от 10 метра останал сам срещу Абдиков, прати топката високо в небето.

72' Ботев търси начин да изравни, ала статичните положения така и не дават резултат след поредния корнер.

88' Хаотичен натиск на Ботев (Враца) в търсене на точката.