Левски - Ботев (Пловдив) - 3:1 - Следете на живо тук!

Левски: 23. Пл. Илиев 2. Мюлдер 3. Ели 13. Везалов 6. Старокин 4. Ангелов (к) 45. Гаджев 8. Прохазка 11. Райков 31. Марсиньо 19. Карвальо Треньор: Илиан Илиев Смени: 68' - Райков <=> Рамос

Ботев (Пловдив)23. Шеткус 89. Станчев 5. Грънчаров 3. Караславов 26. Енрике 16. Иршак 10. Паласуелос 8. Неделев 9. Вандер 19. Цветков 18. Костов Треньор: Ферарио Спасов Смени:

На живо по минути:

1' НАЧАЛО НА МАЧА!

8' Везалов стреля с глава, след като "сините" спечелиха корнер, но топката е в страни от вратата.

15' ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! СИМЕОН РАЙКОВ ОТКРИВА РЕЗУЛТАТА! Марсиньо изведе отлично Райков, който сам срещу Шеткус не сгреши и изведе своя тим напред!

22' 2:0 ЗА ЛЕВСКИ!!! ОТНОВО СИМЕОН РАЙКОВ!!! Гаджев стреля силно и Шеткус изби, но топката попадна в краката на Райков, който бе точен за втори път за радост на "сините" привърженици!

31' Отново Райков е в центъра на събитията. Той стреля от границата на наказателното поле, но топката премина над вратата на Шеткус.

34' Шанс за Ботев - Иршак бе на отлична стрелкова позиция, но прати топката в аут

36' Силни минути за Левски - Каравальо и Мюлдер отправиха удари, но и двата се казаха неточни

39' Пореден изстрел на Райков, който се възползва от добро центриране на Мюлдер, но топката е в аут.

42' ГООООЛ ЗА БОТЕВ! 2:1! ГОСТИТЕ НАМАЛЯВАТ РЕЗУЛТАТА! Енрике засече отблизо в мрежата прострелно центриране и върна интригата в мача!

45' Левски имаше отличен шанс за трети гол, но Марсиньо се забави и Шеткус го изпревари и улови топката.

45' КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46' НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

48' Греда за Ботев! Цветков стреля от пряк свободен удар, но топката срещна напречния стълб.

51' Карвальо пое топката след пас на Прохазка, обърна се и стреля, но над вратата.

55' Няколко по-силни минути за Левски. Първо Марсиньо стреля след разбъркване, но топката бе избита в корнер, а малко след това и Гаджев отправи удар, но топката премина над вратата.

58' Втора греда за Ботев! Вандер стреля опасно, но "сините" имаха късмет.

68' Смяна в състава на Левски - Рамос влиза на мястото на Райков.

70' Страхотно разбъркване пред вратата на Ботев, Рамос успява да шутира много силно, но след рикошира в играч на гостите и излезе в корнер.

73' Претенции за дузпа в полза на Ботев. Дяков падна в наказателно поле, но съдията е безмълвен.

78' ГОООООООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! 3:1 за домакините!! Станислав Ангелов! Отлично двойно подаване между Карвальо и Ангелов изведе капитана сам срещу Шеткус, където той не сгреши!

82' Греда и в полза на Левски! Башлиев стреля, а след като Шеткус успя да закачи топката, тя се отби в горния стълб.