сряда, 23 май 2012 г.

Локо (Сф) обърна Калиакра в мач без значение

Отборът на Локомотив (София) завърши по подобаващ начин сезон 2011/12. В последна среща за кампанията „железничарите" осъществиха фамозен обрат и се наложиха с 3:2 над Калиакра, след като до 66-ата минута изоставаха в резултата с 0:2.

Герасим Заков изведе каварненци напред в резултата с гол още в 4-ата минута, а в началото на втората част Яшар шокира домакините с втори гол - 0:2.

В 66-ата минута Даниел Пеев върна един гол, с което и надеждите на домакините за нещо повече в двубоя. Халфът на Локо бе точен от дузпа. Само 2 минути по-късно влезлият като резерва ветеран Владимир Манчев също се разписа, вкарвайки за 2:2.

В добавеното от съдия продължение на срещата Събев си вкара нелеп автогол и позволи на Локомотив да запише пълен обрат.

Въпреки победата Локомотив изпраща един от най-слабите си сезони за последното десетилетие. Тимът от „Надежда" завърши сезона на 13-та позиция. От другия сезон пък Калиакра ще се състезава в „Б" група, след като каварненци отдавна бяха загубили мястото си в елита.

ЛОКО (СФ) - КАЛИАКРА 3:2 (СТАТИСТИКА)