Литекс - Калиакра - 5:0 - Следете на живо тук!

Литекс: 1. Пиргов 2. Динчев 4. Божиков 5. Итуа 6. Жос 9. Тодоров 17. Г.Миланов 27. М.Цветанов 33. Бодуров 77. Г. Иванов 99. Никасио  Треньор: Христо Стоичков  Смени: 67' - Колев, Ваюши <=> Г. Иванов, Жос

Калиакра:
1. Доберев 5. Костов 8. Андонов 10. Яшар 14. Райчев 16. Цачев 17. Кичуков 21. Маджиров 22. Садула 23. Заков 24. Събев  Треньор:  Радостин Трифонов  Смени: 53' - Коруджиев <=> Костов; 76' - Бонев <=> Садула

На живо по минути:

1' Начало на мача!

5' Тодоров шутира от границата на пеналта, но ударът му мина покрай гредата

23' ДУЗПА! Цветанов центрира в пеналта, там играч на Литекс сякаш бе задържан и реферът посочи бялата точка!

24' ТОДОРОВ БЕЛЕЖИ ДУЗПАТА!

41' ГОООЛ! Георги Миланов бележи след шут от границата на пеналта, предшестван от многоходова атака на домакините

45' Край на първата част!

46' Начало на второто полувреме

53' Първа смяна в тима на Калиакра

54' Добра възможност се откри пред Цветков, който обаче стреля слабо и вратаят на гостите спаси

55' Андонов

67' Двойна смяна в тима на Литекс

73' ГОЛ ЗА ЛИТЕКС И ПАК ТОДОРОВ! Груба грешка в отбраната на Калиакра и с чудесен удар от границата на пеналта Тодоров бележи!

76' Бонев заменя Садула

80' ГОЛ ЗА ЛИТЕКС! Цветанов влезе в пеналта, излъга вратаря Добрев и пусна към оставения сам на празна врата Ваюши, който нямаше как да сбърка

86' 5:0 за Литекс!! Този път точен е Момчил Цветанов. Младокът проби сам отляво, шутира и с помощ от гредата вкара пети гол за Литекс