Черноморец - Локомотив (Сф) - 1:1 - Следете на живо тук!

Състави:

Черноморец: 12.Колев 2.Дянков 4.К. Дяков 11.Христов 21.Б. Балджийски 25.Кишишев (к) 37.Фф-поре 55.Терзиев 92.Шаешу 93.Уалембо 94.Боли  Треньор:  Димитър Димитров Смени: 58' - Мелконян <=> Христов; 62' - Йорданов <=> Боли

Локомотив (Сф): 84.Галев 3.Върбанов 2.Велков 11.Добрев (к) 6.Бранеков 32.Петров 7.Велев 88.Борносузов 77.Пеев 8.Манолов 9.Павлов  Треньор: Тони Велков Смени: 55' - Младенов <=> Борносузов; 73' - Манчев <=> Павлов

На живо по минути:

1' Начало на мача в Бургас!

5' Напълно очаквано, домакините от Черноморец налагат натиск още след първия съдийски сигнал.

8' Първа добра възможност за гол! Яник Боли засече топката с глава след добро центриране на свой съотборник, но Галев показа рефлекс и запази вратата си суха.

12' Слаб удар на Шаешу, вратарят на Локо улови без проблем.

25' Нов пропуск на Боли, който се справи с двама бранители на Локо, но след това не успя да отправи точен удар.

39' Антонио Павлов се откъсна от защитата на домакините и останал сам срещу Стоян Колев прокара топката покрай него - 0:1.

45' Край на първото полувреме. Локо изненадващо води с 1:0.

46' Начало на втората част. Няма промени в двата отбора.

47' ГОООЛ за Черноморец! Шаешу е точен и изравнява резултата. Страхотно начало за домакините на второто полувреме на стадиона в Бургас.

55' Смяна в състава на Локомотив.

58' Първа смяна в състава на домакините.

60' Още една смяна в лагера на Черноморец.

62' Димитър Димитров извърши всичките си смени в рамките само на 4 минути.

73' Владо Манчев заменя Павлов и ще води атаката на Локо в последните 20 минути на срещата.

90' КРАЙ НА МАЧА! Черноморец не успя да победи Локомотив София и направи грешна стъпка в борбата за място в Лига Европа.