Монтана - Лудогорец - 1:4 - Следете на живо тук!

Състави:

Монтана: 23.Ивайло Яначков 2.Георги Мечечиев 6.Тихомир Трифонов 14.Антон Личков 4.Мартин Сечков 21.Даниел Гаджев-кап. 8.Димитър В. Илиев 18.Виктор Дениран 20.Иван Вълчанов 9.Луис Едуардо 16.Владимир Мичев Треньор: Атанас Атанасов Смени: 46' - Вълчанов <=> Тодоров

Лудогорец: 1.Урош Голубович 25.Йордан Минев 77.Виктор Фернандес-Витиня 5.Александър Барт 33.Любомир Гулдан 8.Станислав Генчев 18.Светослав Дяков 84.Марселиньо 73.Иван Стоянов 22.Мирослав Иванов 23.Емил Гъргоров-к Треньор: Ивайло Петев Смени: 56' - Гъргоров <=> Александров

На живо по минути:

1' НАЧАЛО НА МАЧА НА СТАДИОН "ОГОСТА"!

1' Отменен гол! Марселиньо бележи още в 45-ата секунда, но е в положение на засада и съдията Ахмед Ахмед не зачита попадението.

10' Лудогорец владее топката през по-голяма част от първите 10 минути на мача.

14' ГОЛ ЗА ГОСТИТЕ! Гъргоров засече центриране и с техничен удар откри резултата

21' ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Светослав Дяков изведе отлично Иван Стоянов, който не сгреши и удвои резултата.

24' Миро Иванов пробва да изненада вратаря с фалцов удар от малък удар, но прати топката в аут

30' Генчев получава жълт картон за нарушение

32' Витиня също получава ж.к, но за симулация

38' Първо по-сериозно положение за домакините!Тихомир Трифонов засече центриране на Дениран, стреля с глава, но прати топката в аут

45' КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ. ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ ПРИ РЕЗУЛТАТ 0:2

46' НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46' Смяна за Монтана. Вълчанов е заменен от Тодоров

56' Михаил Александров заменя Емил Гъргоров

57' Марселиньо пропуска добра възможност, след като стреля от чиста позиция в наказателното поле, но защитник застана на пътя на топката

64' Воденичаров заменя Дениран

72' ГОЛ ЗА МОНТАНА! Воденичаров бележи с глава за 1:2

73' ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Иван Стоянов бележи със силен удар за 1:3

80' ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Самостоятелен пробив на Александров, завършил с точен изстрел в мрежата на Яначков.

90' Миро Иванов остана сам срещу вратаря, но Яначков изби с крак

90' КРАЙ НА МАЧА! ЛУДОГОРЕЦ ПОБЕДИ МОНТАНА С 4:1